4/5 - (1 vote)

Wiele osób chciałoby w swoim domu mieć przedmioty, które wyglądają estetycznie. Gdyby lepiej się nad tym zastanowić w zasadzie wszyscy chcielibyśmy mieć w domu ładne rzeczy. Dlaczego mielibyśmy chcieć czegoś innego?

Niestety, bardzo często niewielka ilość gotówki nie pozwala nam na to, by zawsze kupować przedmioty klasy premium. Powinniśmy pamiętać, że istnieją jednak sztuczki takie, jak chociażby elektropolerowanie metali, które mogą zdecydowanie niskim kosztem spowodować, że nasze – przynajmniej te metalowe przedmioty będą wyglądały o niebo lepiej.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że tak skomplikowanego zabiegu nie podejmie się przeciętny Kowalski w swoim, domowym zaciszu. Z całą pewnością wolałbym zlecić to profesjonalnej firmie, która dysponuje wiedzą na temat przeprowadzania całego procesu, jak i sprzętem, który nie jest tani.

Być może zwykły Jan Kowalski, który ma w domu trzy rury na krzyż nie będzie zgłaszał się ze zleceniem na elektropolerowanie – gdyby jednak lokalny inwestor pomyślał o takim małym drobiazgu jak polerowane rury radość nabywców mogłaby być zdecydowanie wyższa.

Źródło: https://redsms.pl/jak-sztuczna-inteligencja-ksztaltuje-przyszlosc-mediow-spolecznosciowych/