Rate this post

Niektórzy zadają siebie pytanie czy prysznic musi kojarzyć się z brodzikiem i czy to jest niezbędny element natrysku? Okazuje się, że wcale tak nie musi być. Prysznic bez brodzika jest możliwy. Projektanci wnętrz nie zatrzymują się tylko na usunięciu brodzików ale pozbywają się również małych, niewygodnych kabin prysznicowych.

Takie rozwiązania sprawiają, że kąpiel jest wygodna i żadna kabina nie krępuje ruchów. Brodziki posadzkowe to wyłącznie plusy. A ich wyliczanie należy rozpocząć od tego, że są znacznie tańsze od tradycyjnych brodzików z akrylu czy metalu. Brodziki posadzkowe to indywidualizm i minimalizm aranżacji pomieszczenia. Brodziki posadzkowe maja wbudowany odpływ co sprawia, że nie musimy już martwić się o to w jaki sposób będzie odpływała woda. Brodziki posadzkowe maja również wyprofilowany spadek 2%. Wykorzystanie w łazience brodziku w podłodze nie ogranicza wielkości powierzchni brodzika. Brodzik posadzkowy płynnie zlewa się z całością podłogi w pomieszczeniu, co pozwala na swobodne układanie glazury bez konieczności docinania małych kawałeczków.

Montaż takiego brodzika tez nie jest skomplikowany i każdy powinien poradzić sobie sam bez konieczności wyzwania ekipy budowlanej. Brodziki posadzkowe na stałe zagoszczą w naszych łazienkach i nie ma co tracić pieniędzy na tradycyjne małe, niewygodne kabiny prysznicowe z mało estetycznymi brodzikami. Brodziki posadzkowe to jest element wyposażenia, na któro powinien postawić właściciel nowoczesnego mieszkania.