Rate this post

Wielu mieszkańców stolicy, ale również i ludzie, którzy tam przyjeżdżają za pracą i „lepszym jutrem”, dzięki zapewnianiu sobie coraz lepszego bytu postanawia na stałe osiedlić się w samej Warszawie. Duża część z nich decyduje się na zakup bądź budowę od podstaw swojego własnego domu gdzieś na obrzeżach największego polskiego miasta, lub w okolicznych mniejszych miejscowościach.
Projektując dom nie można jednak zapomnieć o jak najlepszym zagospodarowaniu przestrzeni wokół niego. Nie tylko modny design elewacji się liczy! Ogród, garaż czy miejsce do odpoczynku (altana, basen, stoisko na grill itp.) są równie ważne. Lecz z perspektywy zwykłego przechodnia, w którym chcemy wzbudzić podziw, gdy będzie przechodził obok naszej posesji, pierwszym co się rzuca w oczy jest ogrodzenie i brama wjazdowa na naszą działkę. Nie zapomnijmy, że to właśnie brama jest swojego rodzaju wizytówką tego co się za nią kryje, dlatego należy zadbać o jak najestetyczniejsze wykończenie wjazdu.
Elegancka, automatyczna brama to nie wszystko! Wzrok przechodnia skupia się również na ładnym układanie kostki brukowej Warszawa jest tym miastem, gdzie nie ma żadnego problemu w znalezieniu dobrej i sprawdzonej ekipy, która zaopiekuje się czy to zaprojektowaniem czy wykończeniem naszej „wizytówki” w taki sposób w jaki tego zapragniemy.
Dlatego projektując swój własny dom zwróćmy uwagę na wszystko to co będzie go otaczało.